top of page

O NAS ...

Już od 2006 roku  zmieniamy zdrowie i nawyki mieszkańców Trójmiasta i okolic !!! Wieloletnie doświadczenie naszych mistrzów oraz wymiana doświadczeń z autorytetami , Mistrzami z Japonii, Europy i Polski dały efekt profesjonalnych, certyfikowanych programów edukacyjnych dopasowanych do wszystkich grup wiekowych. 
- Nasi instruktorzy posiadają stopnie Mistrzowskie w
   sztukach i sportach walki oraz wykształcenie Pedagogiczne.

Jeśli możesz kłaść się spać każdej nocy ze świadomością, że w ciągu dnia dałeś z siebie wszystko, sukces Cię znajdzie.
Mason Russell L.

Nasze Cele 

   Jednym z głównych celów szkoły ZEMPO jest aktywizować  dziec, młodzież oraz dorosłych na wszystkich etapach rozwoju fizycznego i emocjonalnego poprzez aktywność fizyczną oraz sport.

Cele Szkoły ZEMPO

Nasze Osiągnięcia

  Szkoła ZEMPO jest prekursorem tworzonych oraz wdrażanych certyfikowanych programów edukacyjnych na skalę naszego kraju i wielu państw Europejskich:

1. Dla grup przedszkolnych i szkolnych na bazie Sztuk i Sportów Walki; 

2. Programów szkoleniowych dla młodzieży i dorosłych na bazie Sztuk i sportów walki oraz Dynamicznej Samoobrony dla Kobiet;
 
3. Ponad to jesteśmy autorami i współautorami taktycznych programów szkoleniowych z zakresu przymusu bezpośredniego dla służb mundurowych wykorzystywanych przez funkcjonariuszy.  

Osiągniecia 

Nasze Sukcesy Sportowe

   Od początku Istnienia Szkoły ZEMPO Nasi uczniowie w Zawodach Sportowych rangi Mistrzostw /między innymi Mistrzostw Europy/ zdobyli – już ponad 200 medali !!!

  Na ostatnie Szermiercze Mistrzostwa Europy dziewięciu zawodników  Szkoły ZEMPO  zostało powołanych do Kadry Narodowej i wywalczyli dla reprezentacji Naszego kraju aż 12 medali, z czego 6 tytułów Mistrzów Europy 2017r.

Osiągniecia Sportowe

Czekamy właśnie na Ciebie ...

Osobowość Prawna Szkoły Zempo to: 

Centrum Szkolenia Taktyczne Sportu i Turystyki GROT 
z siedzibą w Gdańsku ul. Szara 5/33, 80 -116 
NIP 583 -104-65-62 
Kontakt - zempo@interia.pl 

bottom of page