ddi_ts_gr_winter_0825_helmet-credit_edit

Poronin 12-19 Luty 2022

INFORMACJE O PROGRAMIE

KORZYŚCI

O SZKOLENIU

Więcej ...
Więcej ...
Więcej ...

CEL SZKOLENIA

Więcej ...

PROGRAM

Adult-BJJ.png

  Pięciodniowe szkolenie warsztatowe umożliwiające praktyczne poznanie tematyki bezpieczeństwa Kobiet.

  Na szkoleniu prezentujemy kilkanaście tematów z zakresu najważniejszych aspektów bezpieczeństwa kobiet, których przydatność praktyczna analizowane jest przez kursantki. Każdy temat poprzedzony jest wstępem teoretycznym, a dla lepszego poznania i zapamiętania zagadnienia utrwalony w praktycznym zastosowaniu warsztatowym.  Techniki skutecznej samoobrony oraz ćwiczenia rozwijające trenowane są, na specjalnych matach to treningu sztuk walki zapewniających komfort i bezpieczeństwo kursantek.


  Utrwalanie wiedzy ułatwia: silne podejście warsztatowe, materiały edukacyjne, materiały multimedialne oraz profesjonalne podejście instruktorów służb mundurowych.   
12 godzin zajęć praktycznych z instruktorem służb mundurowych

8 godzin wykładów i warsztatów praktycznych
to 20 godzin specjalistycznych zajęć z zakresu Bezpieczeństwa Kobiet 21  wieku.  

Poza-Trasą-Morskie-O.-1.jpg
Centrum_Basenowe.jpg
unnamed.jpg

Nasza Baza Szkoleniowa

Szkolenie odbędzie się w Podhalańskim Pensjonacie „U Tośki”, który  jednorazowo może pomieścić sto dwadzieścia osób. Posiada czterdzieści pokoi: cztero, trzy i dwu osobowych. Wystrój każdego pokoju jest zachowany w eleganckim stylu. Wszystkie wyposażone są w łazienkę o wysokim standardzie. pensjonat posiada basen zewnętrzny z widokiem zapierającym dech na tatry i boisko do siatkówki oraz koszykówki. Salę do ćwiczeń oraz drewniany szałas w stylu regionalnym na wieczorne spotkania.
Miejscowość Murzasichle położona jest  na skraju Tatrzańskiego Parku Narodowego na wysokości ok. 1000 m n.p.m., w południowej części Skalnego Podhala, pomiędzy Zakopanem a Bukowiną Tatrzańską. Murzasichle to przyjazna turystom mała , cicha i spokojna miejscowość , w której ludzie kochający góry , sport i przede wszystkim poszukujący spokoju dla wypoczynku odnajdą to czego szukają. Murzasichle słynie z przepięknego widoku na panoramę Tatr.