top of page
  • zempo48

Szermierka Eskrima - Doskonały Sport Dla Dzieci


Eskrima dla dzieci w Gdańsku – Forma Sportowej Szermierki pochodzącej z Filipin.


Korzyści płynące z uprawiania Eskrima w Gdańsku są nieocenione.


- Po pierwsze, na zajęciach Eskrimy dla dzieci uczymy się szacunku do innych, co jest bardzo ważne w życiu codziennym.


- Po drugie, rozwijamy swoją motorykę oraz koordynację ruchową, co wpływa pozytywnie na prawidłowy rozwój ciała.


- Po trzecie, Eskrima uczy również umiejętności radzenia sobie z trudnymi i stresującymi sytuacjami, co ma pozytywny wpływ na rozwój umysłowy dziecka.- Po czwarte , Eskrima wyrabia umiejętność uczenia się ,jak radzić sobie z trudnościami i je opanować przez doskonalenie umiejętności i przezwyciężanie niedociągnięć w dążeniu do osobistych celów.

- Po piąte Eskrima wprowadza bezpiecznie w sporty i świat sztuk walki poprzez bezkontaktowe i bezkontuzyjne formy treningowe. /Brak upadków , rzutów , ciosów/ powoduje ,że nawet najbardziej sceptyczni kandydatki kandydaci zaczynają odnajdywać radość z treningów/.


Na zajęciach Eskrima dla dzieci, Nasi trenerzy dbają o bezpieczeństwo podopiecznych. Uczymy jak prawidłowo trenować, aby uniknąć kontuzji, a także jak korzystać z ochraniaczy i innych akcesoriów sportowych.


Ale przede wszystkim Eskrima w Gdańsku to trening rozładowujący emocje. Odstresowujący i pozwalający natlenić organizm poprzez trening dla prawidłowego rozwoju Fizycznego, i Emocjonalnego dzieci. Treningi w Gdańsku - Sobota godz. 11.00 - 12.30 Siedlce "Dom Sąsiedzki ZAKOPINKA" ul . Zakopiańska 40 AULA Informacje o zapisach do grupy Eskrima dla dzieci https://www.zempo.pl/eskrima

polecamy też Newsy na facebooku https://www.facebook.com/combatkalakieskrima/


Nasi Zawodnicy w Kadrze Narodowej Eskrima

77 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page